Ubytování

 

Přijeďte si odpočinout do krásného prostředí areálu vinných sklepů Kraví hora v Bořeticích. Nabízíme ubytování na jižní Moravě, ve vinařské republice zvané Svobodná spolková republika Kraví hora. Penzion se nachází přímo nad vinným sklepem v prvním podlaží a v podkroví. Je zde možné připravit celkem 15 lůžek. Nabízíme třílůžkový, čtyřlůžkový a osmilůžkový pokoj. Pokoje mají možnost přistýlky. Pro ubytované hosty jsou připraveny dvě oddělené koupelny. Součástí přízemí je plně vybavená kuchyň a společenská místnost s hifi věží, venkovní relax zónu s grilem, posezením, udírnou i úschovnou kol. Objednejte si také degustační menu →

 
 
 
Datový zdroj 12.png

Cena ubytování

300,- Kč/osoba/noc

děti do 5 let zdarma

V ceně jsou zahrnuty lůžkoviny, rekreační poplatek, el. energie a vodné.

Záloha na naše služby 30 % po závazné rezervaci. Při zrušení rezervace 30 dnů a méně před termínem nástupu se záloha nevrací a slouží jako stornopolatek.

Dále možnost bezplatného připojení k internetu pomocí wifi. V blízkosti objektu se nachází tenisové kurty, fotbalové hřiště, restaurace a koupaliště(3 km). K parkování dopravních prostředků je nutné využít záchytné parkoviště, které se nachází při vjezdu do areálu vinných sklepů vzdáleného cca 300m od objektu.

Ceník platný od 1.1.2017

 
 

Poptávka ubytování

Jméno a Příjmení *
Jméno a Příjmení
Termín od *
Termín od
Vyplňujte prosím postupně měsíc / den / rok
Termín do *
Termín do
Vyplňujte prosím postupně měsíc / den / rok